Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi

TCMB Üniversite Buluşmaları kapsamında Muhasebe ve Finans Topluluğu ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri Bölüm başkanı Doç. Dr. Ercan ÖZEN ve Dr.Öğr.Üyesi Eser YEŞİLDAĞ öncülüğünde 26 Nisan 2019 Cuma günü Ankara’da Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasını ziyaret etti. 

 

Etkinlikte Marmara, Gazi, Hacettepe ve Bilgi Üniversiteleri de bulundu. Etkinlik kapsamında TCMB kurumsal yapısı ve Görevleri, Para Politikası Çevresi Ve Fiyat İstikrarı, Herkes İçin Ekonomi, Elektronik Veri Dağıtım Sistemi, Kariyer Olanaklarıyla ilgili bilgiler verildi.

Programda mini yarışmalar yapılarak keyifli anlar yaşandı. Yapılan yarışmalarda Bankacılık ve Finans bölümü öğrencilerinden Burcu ÇULHAOĞLU, Mehmet YAĞCI, Yasemin ARI ödüllerin sahibi oldu. 

 

 

EVDS yarışmasında ilk 5’e Uşak Üniversitesi öğrencilerinden Ömer Faruk TÜRK, Burcu ÇULHAOĞLU, Musa ÇOLAK ve Oğuz DİKENLİ girdi. Böylece öğrencilerimiz 10 ödülün 7’sini kazanarak güzel bir başarıya imza attılar ve en çok ödül alan Üniversite olarak etkinliği tamamladılar.

Uşak Üniversitesi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda


26 Nisan 2019