Uşak Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi

Bankacılık ve Sigortacılık Araştırma ve Uygulama Merkezi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrenci konseyi temsilciliği ve Muhasebe Finans Topluluğu iş birliği ile 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü Saat 10:00-12:00 arasında Mustafa Kemal Paşa Amfisinde “Önce Kendini Yönet- Kariyer Planlaması ve Günümüz İş Dünyasından Gerçeklikler” adlı konferans düzenlendi.

Konferansa konuşmacı olarak Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (http://www.tugik.org.tr/) sekreteri Sayın “Tanzer Polat YILMAZ” katıldı. Konferansta iş dünyasında biz öğrencilerin ne gibi zorluklarla karşılaşacağı, bu zorluklar ile nasıl başa çıkılacağı ve günümüz iş dünyasından örnekler verildi. Konferansın son bölümünde Sayın “Tanzer Polat YILMAZ’a Kapı Dünyası (www.kapi.com.tr) kurucusu Hakan ÖZDEMİR de eşlik etti.

 

Konferansta dinleyici olarak çok sayıda öğrenci ve öğretim elemanı yer aldı. Program Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür’ü Dr.Öğr.Üyesi MESUT ATASEVER ve Bankacılık ve Sigortacılık Araştırma ve Uygulama Merkezi müdürü Doç. Dr. Ercan ÖZEN’in misafirlere teşekkür belgesi sunması ile sona erdi. 


15 Mayıs 2019